Prohlídky města Český Krumlov

průvodce Standa Jungwirth

NA ZAČÁTEK

Poznejte se mnou magický Český Krumlov

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O MĚ

Váš průvodce

Oficiální průvodce

Člen Sdružení průvodců
Český Krumlov

Zkušenosti

Více než 20 let zkušenosti
v průvodcování

Jazyky

Provádím
Česky Německy Anglicky

Jmenuji se Stanislav Jungwirth a již 23 let provázím Českým Krumlovem. Všechny nabízené prohlídky průvodcuji sám a garantuji tak vysokou kvalitu a Vaši spokojenost. Nabízím prohlídky pro jednotlivce nebo skupiny, jako jsou tour operátoři, firmy, spolky  či party přátel. Provádím v češtině, němčině a angličtině. Kromě základních prohlídek pak i kostýmované, večerní, tematické … Věřím, že si v nabídce vyberete a prohlídka Vám poskytne nové perspektivy magického Krumlova a bude pro Vás skutečným zážitkem.

TADY A TEĎ

Babí léto v Českém Krumlově

Proč v době internetu, wikipedie a chytrých telefonů platit za průvodce ? Moje prohlídky nechtějí být suchopárnými výčty dat, jmen a čísel. Vyprávím příběhy magického Krumlova, fakta a reálie střídám s pověstmi a mystikou. Historické události vykládám v širším kontextu a komentuji je, někdy snad i vtipně, prismatem aktuálního dění. Doufám, že moje prohlídky Vás nejen poučí, potěší a pobaví, ale také inspirují k přemýšlení o historii i současnosti.

PORTFOLIO PROHLÍDEK

Prohlídky města pro jednotlivce a malé skupiny

Vhodné pro sólo cestovatele, páry, rodiny a skupinky do 6ti osob.Přidejte se k ostatním na “Open Tour” prohlídku nebo si rezervujte privátní prohlídku jen pro Vás !

Výhled na město Český Krumlov

Pravidelné denní prohlídky městem Český Krumlov v uvedených časech ve skupince nevjýše dvaceti návštěvníků. Stačí si rezervovat termín a dorazit na start !

Úvodní prohlídka města v příbězích Magického Krumlova v kostce. 

Denně

8:00-17:00

Délka

90 minut

Cena

1500,-
prohlídka

Privátní prohlídka

Dlouhá ulice Český Krumlov

Pravidelné denní prohlídky městem Český Krumlov v uvedených časech ve skupince nevjýše dvaceti návštěvníků. Stačí si rezervovat termín a dorazit na start !

Úvodní prohlídka města v příbězích Magického Krumlova v kostce. 

Denně

8:00-17:00

Délka

90 minut

Cena

1500,-
prohlídka

Prohlídky města pro velké organizované skupiny

Pro tour-operátory, cestovní kanceláře, firemní kolektivy, školy a instituce nabízím prohlídky města upravené pro větší skupiny. Uvedné ceny platí pro skupiny do 20ti osob. Pro větší skupiny jsou ceny dohodou.

Prohlídka města

Staré město a zámecká nádvoří
Schody vedoucí na první zámecké nádvoří

Město a zámek

To nejlepší z Krumlova v jedné prohlídce
Pohled na město Český Krumlov a zámeckou věž

Kostýmované

Průvodce v dobovém kostýmu, denní i noční varianta.

Průvodce Standa Jungwirth v historickém kostýmu

Po souši a vodě

Prohlídka města a plavba na voru
Výhed na zámeckou věž přes mlýnský náhon
AKCE

Mimořádné prohlídky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

„Krumlovská abeceda“ – N

Další z cyklu procházek Krumlovskou abecedou, tentokrát N bude v neděli 12.9. v 10.00 před Hotelem Růže Napoleon […]Číst dále ...

„Krumlovská abeceda“ – M

„Krumlovská abeceda“ – L

Abeceda Magického Krumlova už je za polovinou. Těším se na další setkání se všemi zájemci v neděli, 22.8. […]Číst dále ...
FAQ

Často kladené otázky

Nejsnažší je využít rezervačního formuláře přímo u vybrané prohlídky. Případně můžete rezervovat emailem nebo telefonicky.

Prohlídky lze platit na místě v hotovosti, privátní a skupinové lze uhradit fakturu převodem.
Pro Open Tour prohlídky je sraz na vyhlídce u Hotelu Růže. Privátní a skupinové prohlídky mají sraz dle domluvy, je uveden i v rezervačním emailu.
Pro rodiny s dětmi bych doporučil rodinou Privátní prohlídku nebo třeba Dračí Túru. Ostatní prohlídky jsou koncipovány pro dospělé a děti by se mohly poněkud nudit.

Parkování v Českém Krumlově je možné na odstavných parkovištích. Více informací zde.

BLOG

Co je nového ?

HRA O JABLKO

PARIS podává jablko vítězce v soutěži krásy mezi bohyněmi. Afrodité se mu odvděčí a pomůže mu získat tu nejkrásnější mezi pozemskými ženami. Obraz "Paridův soud" uvidíte na první trase krumlovského zámku v rožmberských pokojích. O […]Číst dále ...
Detail fasády s rorovými znaky

Nic než právo!

KONFISKACE to nebyla! Sběratel tapiserií, Jan Adolf I ze Schwarzenbergu, získává v pol. 17. stol. od svého chlebodárce a přítele do zástavy panství Třeboň v jižních Čechách. Po několika letech obdrží právo nabývat statky v […]Číst dále ...
Detail domu na krumlovském náměstí

Dívej se a piš!

ROBOTA skončila. Už dávno. Také na krumlovském panství. Stalo se velkostatkem. Na scénu přichází podobné slovo-ROBOT. Svět jej zná. Jeho autora už méně. V Československu po 1. světové válce ale jeho tvůrčí i společenská prestiž […]Číst dále ...
KONTAKT

Dejte mi vědět

    STANISLAV JUNGWIRTH, ČESKÝ KRUMLOV

    +420 607 879 076

    stan.guidefoofoo@magickrumlov.cz

    www.facebook.com/magickrumlov